Battlehub.pro законно чи шахрайство? Інформація, відгуки та скарги (2024)

Battlehub.pro рецензії. Це законно чи шахрайство, чи можете ви довіряти Battlehub.pro? Дата останньої перевірки: 2024-06-09

Visit website

Поточний статус Battlehub.pro у нашій базі даних: Маловідомий сайт

Наша система класифікувала Battlehub.pro як маловідомий веб-сайт, що вказує на обмежену видимість і розпізнавання в Інтернеті. Хоча це не обов’язково означає зловмисний намір, це означає, що сайт, можливо, не має значної присутності чи репутації. Користувачі повинні підходити до Battlehub.pro обережно та перевіряти його достовірність і безпеку перед тим, як взаємодіяти з ним або здійснювати операції з ним, оскільки багато надійних сайтів також починаються як менш відомі організації.

Нічого подобатися

Елементи дизайну, як на раніше виявленому підозрілому сайті

Посилань на соціальні мережі на сторінці ми не знайшли

На момент виявлення веб-сайт був створений менше півроку тому

Сайт відвідують не так багато користувачів

Захистіть себе та свою родину від небезпечних веб-сайтів

Встановіть «Paranoid Web Extension» на IOS , і воно блокуватиме небезпечні веб-сайти в браузері Safari.

Встановіть «Paranoid Web Extension» на IOS, і воно блокуватиме небезпечні веб-сайти в браузері Safari.

Реакція користувачів на Battlehub.pro

Ви можете подати скаргу

Будь ласка, правильно відреагуйте. Це допомагає нам швидко виявляти шахрайство/небезпечні веб-сайти та робити Інтернет безпечним.

Підсумковий аналіз Battlehub.pro

Аналіз HTML-сторінки

У ході нашого комплексного аналізу онлайн-ландшафту ми виявили, що favicon (значок веб-сайту), який використовується на Battlehub.pro, раніше зустрічався на інших веб-ресурсах, визначених як небезпечні. Це може вказувати на потенційні ризики для користувачів Battlehub.pro. Наші системи виявлення пильно відстежують такі збіги, оскільки однакові або дуже схожі піктограми можуть свідчити про зв’язок із веб-сайтами, які містять шкідливий вміст, фішингові сторінки чи інші загрози безпеці, пов’язані з example.com. Ми настійно рекомендуємо проявляти обережність під час взаємодії з Battlehub.pro і бути уважними до будь-яких підозрілих сигналів під час його використання.

Battlehub.pro технічний аналіз

На момент виявлення Battlehub.pro було створено менше півроку тому. Більшість шахрайських сайтів живуть менше року. Тому потрібно бути обережним з молодими веб-сайтами.

Соціальний аналіз

Ми не знайшли посилань на соціальні мережі на сторінці Battlehub.pro. Соціальні мережі — чудовий спосіб зв’язатися з клієнтами, тому всі великі веб-магазини мають посилання на їхні профілі в соціальних мережах. Тому інтернет-магазини без соціальних профілів викликають підозру.

Battlehub.pro не відвідує багато користувачів. Для деяких конкретних випадків це нормально. Для інтернет-магазину це важливий параметр для прийняття рішення про взаємодію з цим веб-сайтом.

Використання маловідомих сайтів може пов’язано з кількома ризиками, зокрема:

Ризики безпеки: як маловідомий сайт, battlehub.pro потенційно може мати менш надійні заходи безпеки порівняно з добре відомими веб-сайтами. Це потенційно може збільшити ймовірність кібератак і витоку даних, що може поставити вашу особисту та фінансову інформацію під загрозу.

Шахрайство: маловідомі сайти, включно з battlehub.pro, іноді можуть використовуватися шахраями для створення підроблених платформ, спрямованих на викрадення конфіденційних даних або обманом змушуючи користувачів платити за неіснуючі товари чи послуги.

Недостатні продукти або послуги: з обмеженим досвідом battlehub.pro можуть зіткнутися з труднощами в постійному наданні високоякісних пропозицій, що потенційно може призвести до розчарування чи фрустрації для деяких користувачів.

Недостатня підтримка клієнтів: як менш відомий сайт battlehub.pro може мати обмежені ресурси для надання всебічної допомоги клієнтам, що потенційно ускладнює вирішення проблем або звернення за допомогою за потреби.

Обмежені варіанти оплати: battlehub.pro, як і деякі інші маловідомі сайти, можуть пропонувати обмежений діапазон методів оплати, що може створювати незручності користувачам, які віддають перевагу певним платіжним шлюзам.

Щоб зменшити ці потенційні ризики, пов’язані з використанням менш відомих сайтів, таких як battlehub.pro, зазвичай рекомендується провести ретельне дослідження заздалегідь. Це може включати пошук відгуків і оцінок користувачів, а також спостереження за потенційними попередженнями, такими як повідомлення про погане обслуговування клієнтів або можливі шахрайства. Часто доцільно обирати добре налагоджені методи оплати та бути обережними, надаючи особисті чи фінансові дані в Інтернеті. Якщо ви не впевнені щодо легітимності чи безпеки battlehub.pro або будь-якого іншого маловідомого сайту, було б розумно проявити обережність.

Зверніть увагу, що ця інформація базується на загальних спостереженнях і загальнодоступній інформації про маловідомі веб-сайти і не є конкретним звинуваченням проти battlehub.pro. Завжди рекомендується проявляти належну обачність і обережність під час взаємодії з будь-яким веб-сайтом, незалежно від його популярності чи репутації.

Інформація про сайт

URL-адреса виявлення

battlehub.pro

Назва

Магазин подарочных карт Blizzard Battle.net – BattleHUB.pro

Електронна пошта для реєстрації домену

abuse@hostinger.com

Вік домену

Current: 43 days

Реєстратор доменів

HOSTINGER operations, UAB

Емітент Ssl

Google Trust Services LLC

Хто є датою оновлення

2025-04-26

Whois дата реєстрації

2024-04-26

Країна реєстрації домену

KZ

опис

Продажа карт пополнения Blizzard Battle.net KZ/RU/US/EU аккаунтов. Карты игрового времени от официального дистрибьютора – BattleHUB.pro

Інформація про IP-адресу сервера

ip

172.67.147.36

Country

US

Name of organization

CLOUDFLARENET

Остання перевірка веб-сайту на законність

Маловідомий сайт

easyhear.nl

Потенційно законний веб-сайт

rsdenergy.com

Підозрілий сайт

hamster-game.online

Маловідомий сайт

alanasecret.com

Маловідомий сайт

www.rsshop1992.pw

Маловідомий сайт

batteriesdissios.gr

Підозрілий сайт

healthinfobangla.com

Підозрілий сайт

saveapps.monster

Старий сайт

www.circus.nl

Маловідомий сайт

nuevaprofesion.click

Маловідомий сайт

waleedamjad.com

Маловідомий сайт

rajkothirasarairporttaxi.com

Підозрілий сайт

fishlab.site

Старий сайт

naaswch.org

Маловідомий сайт

napquarobux.com

Підозрілий сайт

salesplash.shop

Маловідомий сайт

starcelebritymanagement.com

Маловідомий сайт

losark-france.com

Маловідомий сайт

ankafolyo.com

Маловідомий сайт

oshacert.com

Небезпечний веб-сайт

eczema-treatments-2091.today

Потенційно законний веб-сайт

novazon.in

Підозрілий сайт

pay-bonus.online

Підозрілий сайт

candycarnival378.top

Підозрілий сайт

zzencortex-us.com

Підозрілий сайт

qfs-empire.com

Battlehub.pro законно чи шахрайство? Інформація, відгуки та скарги (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Domingo Moore

Last Updated:

Views: 5350

Rating: 4.2 / 5 (53 voted)

Reviews: 84% of readers found this page helpful

Author information

Name: Domingo Moore

Birthday: 1997-05-20

Address: 6485 Kohler Route, Antonioton, VT 77375-0299

Phone: +3213869077934

Job: Sales Analyst

Hobby: Kayaking, Roller skating, Cabaret, Rugby, Homebrewing, Creative writing, amateur radio

Introduction: My name is Domingo Moore, I am a attractive, gorgeous, funny, jolly, spotless, nice, fantastic person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.